Girift Dizi

Girift Dizisi Kanal D

Girift Dizisi Konusu:
Malatya'da art arda ortaya çıkan faili meçhul cinayetlerin çözülmesi için Ankara'dan gönderilen Cinayet Büro Komiserlerinin, olaylar zinciri içinde kimi zaman sıkışıp kalacakları, kimi zaman tehlikeyle burun buruna geldikleri Girift'te, gerilim ve dram hikayesi ile akıllar zorlanacak.
İçişleri Bakanlığı'na bağlı Komiser Asya'yı canlandırırken, ona Başkomiser Vural karakteri ile Ümit Acar eşlik edecek. Kendisine gelen dosyalardaki başarıları ile nam salan Vural Başkomiser'in yeni görevi, Malatya'daki bir seri katil dosyasını çözmektir. Her şeyin iç içe girdiği bu hikayede kim sağ kalacak, kim ne ile sınanacak?

Girift Dizisini Kanal D resmi internet sitesinden ve youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Girift dizisinin Logo tasarımı, sunum, sponsor, ürün yerleştirmeleri ilker şahinbaş tarafından yapılmıştır.

Yapım Şirketi : 11K Film
Yönetmen : Haydar Işık
Yapımcı / Yapım Ortağı : Haydar Işık, Mazhar Selçuk Alaca
Müzik: Baran Eroğlu
Senaryo : Özlem Bölükbaşı, Emine Karataş

Başrollerini Ümit Acar, Wilma Elles, Ayberk Yılmaz, Özlem Bölükbaşı, Mazhar Selçuk Alaca ve Burhan Çelik’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda İlker Şahinbaş, Şule Kan, Metisha Schaefer, Yusuf Gültekin, Melisa Seda, Ömer Konakçı, Selahattin Taşdöğen, Cahit Kaşıkçılar, Şahin Şarsu, Kadir Tun, Mehmet Aydoğmuş, Ömer Baran, Aleyna Sude Kahraman, Abidin Adıyaman, Ezgi Kandemir, Efekan Adıyaman, Oğuzhan Oktay Burak, Ayşegül Kaygusuz, Şenay Kandemir ve Melek Balkan yer alıyor.